Böja spel 7/11-2020
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Mad John (Romeo India) B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. PerA
2. Matthew Johansson
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Mad John (Romeo India) B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. PerA
2. Matthew Johansson
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Mad John (Romeo India) B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. PerA
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Matthew Johansson
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Mad John (Romeo India) B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. PerA
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Matthew Johansson
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
#07 - ODA-036 "Alpha", US Army Special Forces Milsim Unit
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Mad John (Romeo India) B
7.
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49.
50. Duracell 45-я ОБ СпН B
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Mad John (Romeo India) B
7.
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49.
50. Duracell 45-я ОБ СпН B
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6.
7.
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20.
21.
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49.
50. Duracell 45-я ОБ СпН B
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6.
7.
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20.
21.
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49.
50. Duracell 45-я ОБ СпН B
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Tobias Andersson RAFS B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Tobias Andersson RAFS B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
#07 - ODA-036 "Alpha", US Army Special Forces Milsim Unit
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35.
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.
42.
43.
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35.
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.
42.
43.
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35.
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.Peekaren
42.Barilla
43.
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35.
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.Peekaren
42.Barilla
43.
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
"Skitcoolt citat här!"
https://www.instagram.com/tf_aegir/
https://www.instagram.com/tf_aegir/
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Tom Prachanukul
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.Peekaren
42.Barilla
43.
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Tom Prachanukul
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.Peekaren
42.Barilla
43.
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Tom Prachanukul
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.Peekaren
42.Barilla
43. Felix Petersson
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Tom Prachanukul
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.Peekaren
42.Barilla
43. Felix Petersson
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26.
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Tom Prachanukul
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.Peekaren
42.Barilla
43. Felix Petersson
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Peter Andersson (ODA-036) B
6. Niklas Danks
7. Teddy inzzen B
8. PerA B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP) B
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Matthew Johansson B
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
21. Duracell 45-я ОБ СпН B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Mr Blonde B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26.
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Tom Prachanukul
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) B
39. Oscar Lindberg B
40. Viktor Alvar B
41.Peekaren
42.Barilla
43. Felix Petersson
44.
45. Jonathan Holmström (NP) B
46.
47.
48.
49.
50.
‐--------
Reserver
1. Helix (Romeo India) B (låt ligga på reserv)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.