Böja spel 7/11-2020
Re: Böja spel 7/11-2020
1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
Re: Böja spel 7/11-2020
Rapportera Citera
Inlägg 2 november 2020, 00:27
1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Niklas Danks
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Upp
Skriv svar
51 inlägg Föregående 1
Rapportera Citera
Inlägg 2 november 2020, 00:27
1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Niklas Danks
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Upp
Skriv svar
51 inlägg Föregående 1
Re: Böja spel 7/11-2020
1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
#07 - ODA-036 "Alpha", US Army Special Forces Milsim Unit
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
Re: Böja spel 7/11-2020
1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Oscar Lindberg
2. Viktor Alvar
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Oscar Lindberg
2. Viktor Alvar
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Peter Andersson (ODA-036)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Peter Andersson (ODA-036)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
#07 - ODA-036 "Alpha", US Army Special Forces Milsim Unit
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
Re: Böja spel 7/11-2020
Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter oda 036
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter oda 036
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Mad John (Romeo India)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell B
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Mad John (Romeo India)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
#07 - ODA-036 "Alpha", US Army Special Forces Milsim Unit
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Mad John (Romeo India)
2. PerA
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Mad John (Romeo India)
2. PerA
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
"Skitcoolt citat här!"
https://www.instagram.com/tf_aegir/
https://www.instagram.com/tf_aegir/
Re: Böja spel 7/11-2020
1. Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Mad John (Romeo India)
2. PerA
3. Matthew Johansson
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
2. Anton Wenell ARR
3. Alexandra Dahlberg B
4. Toni Johansson (ODA-036) B
5. Niklas Danks
6. Alexander Larsson B
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R) B
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA) B
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz B
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin B
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen B
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin B
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. Spinko (TF Aegir) B
30. Joni (TF Aegir) B
31. Veci B
32. Ove stramell B
33. Daniel Persson B
34. Staffan Raupach B
35. Peter Andersson (ODA-036) B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP) b
39. Oscar Lindberg
40. Viktor Alvar
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde B
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Mad John (Romeo India)
2. PerA
3. Matthew Johansson
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.