Böja spel 7/11-2020

Moderatorer: Sandman, Gargaz

buttler
Nykomling
Nykomling
Inlägg: 54
Blev medlem: 19 februari 2016, 16:45

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av buttler »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Peter Andersson (ODA-036)
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Alfred Storme (ÖLA)
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. Erik Stolt (ÖLA)
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Johan Ronken
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir)
29. (Spinko (TF Aegir))
30. (Ralle (TF Aegir))
31. (Joni (TF Aegir))
32. Veci
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50.

reserv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Användarvisningsbild
Nemesis
Nykomling
Nykomling
Inlägg: 5
Blev medlem: 20 oktober 2020, 14:28
Ort: Norrköping

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av Nemesis »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Peter Andersson (ODA-036)
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Alfred Storme (ÖLA)
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. Erik Stolt (ÖLA)
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Johan Ronken
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30.
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50.

reserv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
"Skitcoolt citat här!"
https://www.instagram.com/tf_aegir/
Användarvisningsbild
duracell
Nykomling
Nykomling
Inlägg: 39
Blev medlem: 4 oktober 2012, 00:59

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av duracell »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Peter Andersson (ODA-036)
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Alfred Storme (ÖLA)
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. Erik Stolt (ÖLA)
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Johan Ronken
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30.
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
who dares wins
buttler
Nykomling
Nykomling
Inlägg: 54
Blev medlem: 19 februari 2016, 16:45

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av buttler »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Peter Andersson (ODA-036)
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14.
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16.
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26.
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30.
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
Användarvisningsbild
wulfhere
Medlem
Medlem
Inlägg: 211
Blev medlem: 15 september 2012, 14:32
Ort: Skövde

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av wulfhere »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Peter Andersson (ODA-036)
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14.
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16.
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26.
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
Användarvisningsbild
Tiloz
Nykomling
Nykomling
Inlägg: 58
Blev medlem: 3 februari 2016, 22:30
Ort: Skövde

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av Tiloz »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Peter Andersson (ODA-036)
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26.
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
Användarvisningsbild
OLD-1
Nykomling
Nykomling
Inlägg: 47
Blev medlem: 26 januari 2017, 12:03
Ort: Hjo
Kontakt:

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av OLD-1 »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Peter Andersson (ODA-036)
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26.
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
45th Airsoft Spetsnaz (Special Purpose) Detached Group 🇷🇺
https://www.instagram.com/callsign_old1/
Användarvisningsbild
Wenell
Nykomling
Nykomling
Inlägg: 63
Blev medlem: 13 augusti 2018, 21:19
Ort: Skövde
Kontakt:

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av Wenell »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Peter Andersson (ODA-036)
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
#07 - ODA-036 "Stalker", US Army Special Forces Milsim Unit
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
Användarvisningsbild
Xandroz
Nykomling
Nykomling
Inlägg: 9
Blev medlem: 13 maj 2020, 11:06

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av Xandroz »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Peter Andersson (ODA-036)
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1. Alexander Larsson
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Användarvisningsbild
Wenell
Nykomling
Nykomling
Inlägg: 63
Blev medlem: 13 augusti 2018, 21:19
Ort: Skövde
Kontakt:

Re: Böja spel 7/11-2020

Inlägg av Wenell »

1.Henrik Sköld ARR
2. Anton Wenell ARR
3. Toni Johansson (ODA-036) B
4. Alexandra Dahlberg
5. Erik Särehag (ODA-036) B
6. Alexander Larsson
7. Jimmy Drews (ODA-036) B
8. Simon Persson (ODA-036) B
9. C.Söderström (ÖLA-R)
10. Dennis Mowitz (NP)
11.Johan Börjesson (NP) B
12. Stanko B (ÖLA)
13. Sadjad Johansson (ÖLA)
14. Tiloz
15. Daniel Johansson (ÖLA)
16. David Malin
17. Simon Caldehed (ÖLA-R) B
18. Micke olofsson B
19. Erik Sandh B
20. Helix (Romeo India) B
21. Mad Junior (Romeo India) B
22. Eric Rönnhult "Zeddan" B
23. Teddy inzzen
24. Dennis skaraborgs lataste man B
25. Mathias Ramsan B
26. Eliott Allgulin
27. Joel Håkansson B
28. Nemesis (TF Aegir) B
29. (Spinko (TF Aegir)) B
30. Ove stramell
31. (Joni (TF Aegir)) B
32. Veci B
33. Daniel Persson
34. Staffan Raupach B
35. daniel holmberg B
36. Jerry Walthéreson (NP) B
37. Tomas sandy Lindberg B
38. Mike Grochowski (NP)
39. Robin Johansson B
40. Oliver Sjöstedt
41. Richard Lilja RAFS B
42. Alexander Ruud ILUM B
43. Pontus Ranwegigig RAFS B
44. Johan Hvit ILUM B
45. Jonathan Holmström (NP) B
46. Tobias Andersson RAFS B
47. Mr Blonde
48. Kloffe - 45-я ОБ СпН B
49. jesper ÖÖÖÖÖLAAAA B
50. Duracell 45-я ОБ СпН
‐--------
Reserver
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
#07 - ODA-036 "Stalker", US Army Special Forces Milsim Unit
https://www.instagram.com/callsign_longleg/
Skriv svar